flickrlinkedin
Value Range

Najniższa cena z gwarancją satysfakcji.

Najniższa cena z gwarancją satysfakcji.

Dlaczego Value?

Dlaczego Value jest dla nas ważne?

Marka własna jest ważną częścią Tesco - naszej historii i naszej oferty dla klientów. Pomaga nam wyróżniać się na tle konkurentów. Jest jednym z powodów, dla których klienci wybierają Tesco na miejsce swoich codziennych zakupów.

Value to jedna z pierwszych marek własnych sieci handlowych, jakie pojawiły się na rynkach Europy Środkowej. Ma już ponad 15 lat, a dziś naszym celem jest jej unowocześnienie i uatrakcyjnienie. 

Rok 2014 to ponowne, mocne wejście na rynek marki Value. Marki, która łączy jakość z niską ceną.

Dlaczego teraz?

Klienci powiedzieli nam, że chcą mieć pewność, że kupowane przez nich produkty spełnią ich wszelkie oczekiwania. Dlatego, przy zachowaniu niskich cen, produkty Value muszą być – i są – wysokiej jakości.

Dziś wszyscy klienci coraz większą wagę przykładają do kwestii równowagi ich domowych budżetów. Każdy z nas chce mieć poczucie, iż za wydane pieniądze otrzymuje produkt, którego poszukiwał – produkt dobrej jakości.

I właśnie takie są produkty Value.

Każdy z produktów Value został sprawdzony i zaakceptowany przez naszych klientów. Jesteśmy pewni ich jakości, dlatego produkty Value objęte są Gwarancją 100% Satysfakcji.

Marki własne Tesco to podstawa naszej oferty. Łączą szeroki wybór i niskie ceny, a równocześnie są gwarancją jakości dla naszych klientów.

Najważniejsze marki Tesco to:

- Tesco Finest* - produkty powstają ze starannie wyselekcjonowanych składników, są tworzone z pasją i najwyższą troską. Finest* to gama produktów o wyjątkowym, najwyższym standardzie.
- Marka Tesco -  są produktami o porównywalnej lub wyższej jakości w stosunku do najbardziej znanych polskich i międzynarodowych marek, ale przy dużo niższej cenie. Produkty marki Tesco to gwarancja jakości za dobrą cenę.
- Tesco Value - Gama podstawowych produktów pierwszej potrzeby. Najniższa cena z gwarancją jakości.

Nasze podejście:

Tesco Value to szeroka oferta produktów codziennej potrzeby, z jakością której możesz zaufać. Są w przystępnych, najniższych w swojej kategorii cenach.

Wszystkie nasze produkty zostały sprawdzone i zaakceptowane przez naszych klientów.

Oferujemy najniższe ceny – produkty Value są zawsze najtańsze w swojej kategorii.

Oferujemy optymalną gamę produktów, idealnych do przyrządzania domowych posiłków.

Nasza Gwarancja 100% Satysfakcji dotyczy wszystkich produktów z logo Tesco na opakowaniu, także produktów Value.

Wybierz swoje ulubione produkty Value

 • Photo of TESCO VALUE Mleko UHT 0.5%

  TESCO VALUE Mleko UHT 0.5%

  Uznane za najzdrowsze, ze względu na niższą zawartość tłuszczu przy tej samej zawartości wapnia. Świeży i pyszny napój, niezbędny element zdrowego dnia.
  Dostępny również w usłudze Ezakupy. Przekonaj się sam! 

 • Photo of TESCO VALUE Chipsy solone 200g

  TESCO VALUE Chipsy solone 200g

  Dzięki najlepszym ziemniakom, nasze chipsy zachowują tę samą, wysoką jakość przez cały rok, a wszystko to za rozsądną cenę. Chrupkie, odpowiednio słone, w przyciągającym wzrok opakowaniu.
  Dostępne również w usłudze Ezakupy. Przekonaj się sam!

 • Photo of TESCO VALUE Jajka 10 szt.

  TESCO VALUE Jajka 10 szt.

  Dobry wybór za atrakcyjną cenę. Jaja o wysokiej jakości i nieco mniejszym rozmiarze – ale tak samo pyszne!
  Dostępne również w usłudze Ezakupy. Przekonaj się sam!

 • Photo of TESCO VALUE Frytki 2,5kg

  TESCO VALUE Frytki 2,5kg

  Nasze frytki to dobra cena i jakość oraz smak, który Cię nie zawiedzie. Zarówno ziemniaki, jak i olej, w którym są wstępnie smażone, pochodzą z europejskich upraw.
  Dostępne również w usłudze Ezakupy. Przekonaj się sam!

 • Photo of TESCO VALUE Pieluszki 36 szt.

  TESCO VALUE Pieluszki 36 szt.

  Stworzone przez ekspertów, wyprodukowane w Unii Europejskiej, odpowiednio wygodne i chłonne. Dobrze trzymają się na bioderkach i nóżkach, a dodatkowo posiadają zakładki zapobiegające wyciekaniu płynów. Tradycyjny styl i samoprzylepne zapięcia gwarantują funkcjonalność i niską cenę produktu.
  Dostępne również w usłudze Ezakupy. Przekonaj się sam!

 • Photo of TESCO VALUE Folia kuchenna 10m

  TESCO VALUE Folia kuchenna 10m

  Łatwa w użyciu folia pomagająca chronić świeżość żywności i gotowych potraw w Twojej kuchni.
  Dostępna również w usłudze Ezakupy. Przekonaj się sam!

 • Photo of TESCO VALUE Kawa rozpuszczalna 100g

  TESCO VALUE Kawa rozpuszczalna 100g

  Kawa Value powstaje z wyselekcjonowanych ziaren pochodzących z plantacji w Wietnamie. Proces palenia nadaje jej mocny, wyraźny aromat i wyjątkowy smak. Doskonała na początek dnia.
  Dostępna również w usłudze Ezakupy. Przekonaj się sam!

 • Photo of TESCO VALUE Biszkopoty z galaretką

  TESCO VALUE Biszkopoty z galaretką

  Pyszne biszkopty połączone z soczystą galaretką. Dobra cena i wysoka jakość, m.in. dzięki 45% zawartości owocowej galaretki. 

 • Photo of TESCO VALUE Płatki kukurydzaine 750g

  TESCO VALUE Płatki kukurydzaine 750g

  Produkowane w tradycyjny sposób. Choć wielu producentów tanich płatków korzysta z proszków kukurydzianych, płatki Value powstają z kukurydzianej kaszki.
  Dostępne również w usłudze Ezakupy. Przekonaj się sam!

 • Photo of TESCO VALUE Sucha karma - 3kg

  TESCO VALUE Sucha karma - 3kg

  Wszystko, czego potrzebuje Twój pies, by pozostawał zdrowy i w dobrej formie. Pełnowartościowa karma o smaku drobiowym.
  Dostępne również w usłudze Ezakupy. Przekonaj się sam!

 • Photo of TESCO VALUE Dżem truskawkowy 270g

  TESCO VALUE Dżem truskawkowy 270g

  Dżem z kawałkami owoców, o 35% zawartości truskawek. Tuż po zbiorach, owoce są szybko zamrażane, by zachować świeżość w trakcie całorocznej produkcji, co zapewnia świeżość i zachowanie wartości odżywczych. Nowy dżem Value oferujemy w mniejszych, wygodniejszych szklanych słoiczkach. Produkt nie zawiera konserwantów.
  Dostępny również w usłudze Ezakupy. Przekonaj się sam!

 • Photo of Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

  Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

  100% satysfakcji bądź zwrot pieniędzy. Wystarczy, że masz paragon. Dowiedz się więcej na
  http://www.tesco.pl/jakosc/gwarancja-satysfakcji.php 

Interesujące fakty na temat Value

Czy wiedziałeś że...?

Czym są marki własne Tesco?

Marki Tesco są podstawą naszej oferty dla klientów. Łączą atrakcyjne ceny z wysoką jakością, której możesz zaufać Ty i Twoja rodzina. Nasze marki to szeroka gama produktów, niezbędnych na co dzień – pieczywo, nabiał, sery i wędliny, dania gotowe, artykuły przemysłowe i wiele, wiele więcej.

 

Najważniejsze marki Tesco to:

Tesco Value, produkty wyoskiej jakości, zawsze najtańsze w swojej kategorii.

Tesco, o jakości co najmniej tak samo dobrej jak produkty wiodących marek polskich i międzynarodowych, ale w lepszej cenie.

Tesco Finest*, specjalnie wyselekcjonowane przez Tesco produkty, tworzone z wyjątkową troską i pasją.

 

Jaka jest różnica między Tesco Value a innymi markami?

Tesco Value oferują najbardziej konkurencyjne ceny spośród podobnych produktów sieci handlowych. Są dostępne we wszystkich najważniejszych kategoriach produktów pierwszej potrzeby. Zawsze występują w najważniejszych, podstawowych wariantach smakowych lub kolorystycznych. Ze względu na skalę naszego biznesu, jesteśmy w stanie zaoferować najatrakcyjniejsze ceny na rynku.

 

Dlaczego powinienem zaufać produktom Value? Skąd mam mieć pewność, że do produkty dla mnie?

Nasze badania jasno pokazują, jak ważne jest Value dla naszych klientów – a ta wiedza motywuje nas do ciągłej pracy nad jakością oferowanych produktów, które pozwalają nam wyróżnić się  z naszą ofertą spośród innych sieci handlowych. Dlatego stale pracujemy z naszymi dostawcami, by produkty Value były proste i atrakcyjne cenowo, zachowując przy tym wysokie standardy jakościowe. Składniki produktów Value pochodzą ze sprawdzonych źródeł, oferują jakość co najmniej tak samo dobrą jak w przypadku rynkowych liderów. Value łączy niskie ceny, wysoką jakość i szeroką gamę produktów. Wszystkie nasze produkty zostały sprawdzone przez naszych klientów.

 

W jaki sposób udaje się Wam zapewnić tak niskie ceny?

Dzięki skali naszej działalności w Europie Środkowej (Tesco obecne jest w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech), a co za tym idzie – wolumenowi kupowanych produktów, nasi dostawcy mogą korzystać z wysokiej jakości składników ze sprawdzonych źródeł, w cały czas bardzo atrakcyjnych cenach. Gotowe produkty oferowane są w prostych, funkcjonalnych opakowaniach, co pomaga zachować niskie ceny. Tesco oraz dostawcy produktów Value posiadają odpowiednią wiedzę, zasoby i doświadczenie by utrzymywać koszty produkcji na niskim poziomie, co przekłada się na atrakcyjne ceny dla klientów, przy stale wysokiej jakości.

Jak wyglądają standardy jakościowe produktów Value?

Tesco Value łączy niskie ceny z wysoką jakością. Innowacyjne podejście do projektowania i tworzenia produktów Tesco łączy się ze stałą pracą nad jakością produktów. Optymalizacja kosztów produkcji opakowań czy eliminacja mniej popularnych wariantów smakowych i kolorystycznych w gamie produktów pozwala zachować ich niskie ceny.

Naszym założeniem jest, by produkty Value przewyższały pod względem smaku, jakości czy funkcjonalności inne produkty z podobnej kategorii cenowej. Ich jakość jest badana przez naszych klientów, którzy w odpowiednich testach jasno wskazują na różnice między Value a konkurencyjnymi produktami z tej samej kategorii.

 

Skąd wiemy, że jakość produktów Value jest wysoka?

Każdy produkt przed pojawieniem się na półkach został sprawdzony przez naszych klientów. Bliska współpraca z naszymi dostawcami pozwala nam utrzymać wysokie standardy jakościowe na etapie produkcji, zaś zachowanie odpowiednich, wysokich standardów w centrach dystrybucji i sklepach Tesco gwarantuje wysoką jakość kupowanych produktów.

 

Czy Gwarancja 100% Satysfakcji dotyczy także produktów Value?

Tak, Gwarancja 100% Satysfakcji dotyczy wszystkich produktów żywnościowych i nieżywnościowych z logo Tesco na opakowaniu – także produktów Tesco Value, z wyjątkiem m.in. alkoholi, produktów z asortymentu: odzież, obuwie, tekstylia, produktów z asortymentu przemysłowego: książki, zabawki, sprzęt RTV/AGD itd.

 

“Wszytskie produkty Tesco były sprawdzone i zaaprobowane przez naszych klientów” – co to zdanie szczegółowo znaczy?

Produkty Value były sprawdzane przez grupy co najmniej 100 klientów w naszych sklepach lub w trakcie profesjonalnych badań w grupach. Klienci mieli za zadanie potwierdzić, że nasz produkt jest co najmniej tak samo dobry jak porównywalny produkt konkurencji.

 

Gdzie znajdę produkty Value w sklepie?

Dzięki nowemu logo i atrakcyjnemu designowi opakowań produkty Value będzie bardzo łatwo odnaleźć na sklepowych półkach Tesco.  

Przepisy Value

 • Photo of Rogaliki z marmoladą

  Rogaliki z marmoladą

  Rogaliki z marmoladą

  Składniki na 12 sztuk:
  - ciasto francuskie Tesco Value (1 opakowanie 500g)
  - marmolada różana Tesco Value (1/4 opakowania) 
  - 1 jajko

  Przygotowanie:
  Ciasto francuskie rozmrażamy w temperaturze pokojowej (około 30 minut). Następnie rozwałkowujemy i wycinamy trójkąty równoramienne. Niewielką ilość marmolady umieszczamy na cieście przy podstawie trójkąta i rozsmarowujemy łyżką ku jego wierzchołkowi. Ciasto zwijamy od podstawy. Rogaliki smarujemy roztrzepanym jajkiem i wstawiamy do piekarnika nagrzanego do 200 o aż do uzyskania złotego koloru, około 12 minut. 

 • Photo of Mintaj w płatkach kukurydzianych z frytkami

  Mintaj w płatkach kukurydzianych z frytkami

  Mintaj w płatkach kukurydzianych z frytkami

  Składniki: (dla 4 osób)
  Filet z mintaja Tesco Value (1 opakowanie 660g)
  - Płatki kukurydziane Tesco Value (4 szklanki - 140-150g)
  - Jajka Tesco Value (3 sztuki)
  - Mąka Tesco Value (1 szklanka – 200g)
  - Sól Tesco Value
  - Cukier Tesco
  - Pieprz Tesco Value
  - Olej Tesco Value (2 opakowania, 2x1l)
  - Frytki Tesco Value (1 opakowanie 1kg)
  - Kapusta kiszona Tesco Value (1 opakowanie 520g)
  - Marchewka Tesco Value (z włoszczyzny) (1-2 sztuki)

  Przygotowanie:
  Mintaja rozmrażamy, po czym doprawiamy solą i pieprzem. Następnie oprószamy go w mące, maczamy w roztrzepanym jajku i obtaczamy w pokruszonych płatkach kukurydzianych. Smażymy we frytkownicy w temperaturze 190 odo osiągnięcia złotego koloru, około 6 minut. Frytki wrzucamy na rozgrzany olej i smażymy do uzyskania pożądanego stopnia wypieczenia. Kapustę odciskamy z nadmiaru wody i szatkujemy. Marchew myjemy, obieramy i ścieramy na tarce. Łączymy ją z kapustą, dodajemy 4 łyżki oleju i doprawiamy do smaku cukrem i pieprzem..  

   

 • Photo of Mięsne paluchy z zielonym ryżem

  Mięsne paluchy z zielonym ryżem

  Mięsne paluchy z zielonym ryżem

  Składnik na 4 porcje:
  - mięso mielone wołowo-wieprzowe Tesco Value (1 opakowanie 450g)
  - pieprz Tesco Value
  - sól Tesco Value
  - cebula Tesco Value  (3 sztuki) 
  - Papryka słodka Tesco Value (1 opakowanie)
  - Jaja Tesco Value (2 sztuki) 
  - Olej (100ml) 0.46zł
  - Ryż Tesco Value (2 torebki)
  - Szpinak Tesco Value 450g (1 opakowanie)
  - Ogórki kwaszone Tesco Value 700g (1 opakowanie) 
  - Czosnek (3 ząbki)

  Przygotowanie:
  Mięso wyrabiamy w misce na jednolitą masę razem z posiekaną drobno cebulą, jajkami oraz pieprzem, solą i słodką papryką. Z gotowej masy formujemy paluchy i smażymy na patelni z każdej strony. Ryż gotujemy według przepisu na opakowaniu. Szpinak rozmrażamy odlewamy wodę i smażymy go na patelni razem z drobno posiekaną cebulą i czosnkiem. Ugotowany ryż mieszamy dokładnie ze szpinakiem i formujemy kulki gałkownicą. Ogórki kroimy w łódki.

 • Photo of Naleśniki serowe

  Naleśniki serowe

  Naleśniki serowe

  Składniki na 8 sztuk:
  - Mleko Tesco Value (1/2l)
  - Woda mineralna gazowana Tesco Value (1/2 szklanki) 
  - Jaja Tesco Value - 2 sztuki
  - Cukier Tesco (1 łyżeczka)
  - Marmolada wieloowocowa Tesco Value (1/2 opakowania) 
  - Serek homogenizowany o smaku waniliowym Tesco Value 125g (2 opak.)
  - Twaróg półtłusty Tesco Value 200g (1 opakowanie) 
  - Rodzynki Tesco Value (1/2 opakowania) 
  - Olej Tesco Value (4 łyżki)

  Przygotowanie:
  Mleko, wodę, mąkę, jaja, cukier, olej i szczyptę soli mieszamy mikserem, aż do uzyskania jednolitej masy. Każdorazowo rozgrzewamy dobrze patelnię i smażymy naleśniki wylewając na nią cienką warstwę ciasta. Twaróg mieszamy z serkiem waniliowym i smarujemy masą usmażone naleśniki, dodajemy marmolady, posypujemy rodzynkami i zwijamy w rulonik. 

 • Photo of Zalewajka

  Zalewajka

  Zalewajka

  Składniki na 8 porcji: 
  - porcja rosołowa Tesco Value (1 porcja) 
  - włoszczyzna Tesco Value (1 opakowanie)
  - Żurek Tesco Value (1 butelka) 
  - Chrzan Tesco Value (1 łyżka)
  - Kapusta Kiszona Tesco Value 520g (¼ opakowania)
  - Ziemniaki Tesco Value (3 duże ziemniaki 1/2kg)
  - Jaja  Tesco Value (6 sztuk) 
  - Pieprz Tesco Value
  - Sól Tesco Value
  - Majeranek Tesco Value
  - Smalec z mięsem I cebulą Tesco Value (1/2 opakowania)  0.65zł
  - Przyprawa uniwersalna Tesco Value

  Przygotowanie:
  Porcję rosołową płuczemy pod bieżącą wodą, następnie zalewamy 2 litrami wody i gotujemy na wolnym ogniu. Włoszczyznę myjemy, obieramy i dodajemy do gotującego się bulionu wraz z zielem angielskim i liściem laurowym. Gdy wywar będzie gotowy przecedzamy go przez drobne sito. Dodajemy żurek i gotujemy 30 minut. W garczku gotujemy umyte, obrane i pokrojone w drobną kostkę ziemniaki. Kapustę gotujemy w osobnym naczyniu, odcedzamy i siekamy, po czym dodajemy do zupy. Jaja gotujemy, hartujemy pod zimną wodą i obieramy ze skorupek. Dwa z nich kroimy w kostkę i dodajemy do zalewajki. Zupę doprawiamy majerankiem, pieprzem i solą. Pół opakowania smalcu topimy na patelni i dodajemy do zupy. Ugotowane ziemniaki dodajemy do zalewajki. Doprawiamy całość do smaku przyprawą uniwersalną. Serwujemy z połówką jajka w talerzu.

 • Photo of Kotlety wieprzowe z sosem śmietanowym

  Kotlety wieprzowe z sosem śmietanowym

  Kotlety wieprzowe z sosem śmietanowym

  Składniki na 4 porcje:
  - 1 szklanka śmietany kremowej Tesco Value
  - 300 g marchwi 
  - 1 szczypta soli Tesco Value
  - 1 szczypta przyprawy warzywnej uniwersalnej Tesco Value
  - 3 łyżki aromatu cytrynowego 
  - 3 łyżki oleju rzepakowego Tesco Value
  - 150 g  pietruszki
  - 1 cebula
  - 2 łyżki cukru
  - 1 łyżka musztardy
  - 1 liść laurowy
  - 8 kotletów wieprzowych
  - 2 łyżki mąki pszennej Tesco Value

  Przygotowanie:
  Rozbij mięso i usmaż je na niewielkiej ilości oleju. Przypraw je odrobiną soli i przyprawy warzywnej uniwersalnej.
  Umyj i posiekaj warzywa. Wlej 2 łyżki oleju na patelnię. Podsmaż drobno posiekaną cebulę i warzywa. Następnie dolej 300 ml wody i gotuj przez 10 minut.
  Pozostaw do ostygnięcia a następnie zblenduj warzywa.
  Wlej pozostały olej na patelnię i posyp go cukrem. Po lekkim skarmelizowaniu cukru wlej puree z warzyw. Zrób to bardzo ostrożnie.  Mieszaj aż cukier się całkowicie rozpuści. Dodaj musztardę, sok z cytryny i startą skórkę z cytryny. Mąkę mieszaj ze śmietaną i 50 ml wody, aż powstanie gładka masa. Dodaj do pozostałych składników.
  Trzymaj na ogniu do wrzenia, cały czas mieszając. Połącz mięso z sosem.
  Mięso możesz podawać z frytkami albo makaronem.

 • Photo of Piersi z kurczaka z sosem tzatziki i frytkami

  Piersi z kurczaka z sosem tzatziki i frytkami

  Piersi z kurczaka z sosem tzatziki i frytkami

  Składniki na 4 porcje: 
  - 1 szklanka śmietany kremowej Tesco Value 
  - 300 g frytek Tesco Value 
  - 1 szczypta soli Tesco Value 
  - 1 szczypta przyprawy warzywnej uniwersalnej Tesco Value
  - 1 szklanka jogurtu naturalnego Tesco Value 
  - 2 świeże ogórki 
  - 5 ząbków czosnku 
  - 4 filety z piersi kurczaka 
  - 100 ml oleju rzepakowego Tesco Value 
  - 1 szczypta pieprzu Tesco Value

  Przygotowanie:
  Pokrój na kawałki piersi kurczaka i usmaż z obu stron na niewielkiej ilości oleju. 
  Podczas ich smażenia, dopraw solą i przyprawą. 
  Zetrzyj ogórki, posyp je solą i odstaw. 
  Posiekaj na drobno lub przeciśnij przez praskę czosnek, posyp nim ogórki.
  Następnie wymieszaj ogórki z śmietaną i jogurtem. Dopraw solą, pieprzem i odrobiną przyprawy warzywnej uniwersalnej.
  Odstaw tzatziki do lodówki.
  Usmaż frytki na oleju. 
  Ułóż usmażone piersi z kurczaka wraz z frytkami. Sos tzatziki możesz podać w osobnym naczyniu.

 • Photo of Spaghetti carbonara z niespodzianką

  Spaghetti carbonara z niespodzianką

  Spaghetti carbonara z niespodzianką

  Składniki na 4 porcje: 
  - 1 opakowanie makaronu spaghetti Tesco Value
  - 1 szczypta soli Tesco Value 
  - 200 g sera żółtego
  - 400 g mięsa mielonego wieprzowo-wołowego Tesco Value 
  - 3 łyżki oleju rzepakowego Tesco Value 
  - 500 ml śmietany kremowej Tesco Value
  - 5 żółtek 
  - 2 ząbki czosnku 
  - 1 łyżka mąki pszennej Tesco Value

  Przygotowanie:
  Gotuj makaron spaghetti w lekko osolonej wodzie przez ok. 10 do 20 min. Odcedź i przepłucz w zimnej wodzie.
  Rozgrzej olej na patelni. W międzyczasie, potnij mięso w paski. Następnie połóż je na rozgrzanej patelni. Dodaj czosnek, mąkę i wymieszaj szybko. Smaż od 30 sekund do minuty. Upewnij się, że mąka się nie pali! 
  Mieszankę zalej śmietaną i żółtkami jaj, zagęść sos do konsystencji śmietany i dopraw solą do smaku. 
  Posyp ok. 50 g startego sera. 
  Wymieszaj ugotowany makaron z przygotowanym sosem. 

  Wskazówka: Zmieszaj sos i makaron tylko w odpowiedniej ilości. Podawaj od razu, bo w przeciwnym razie makaron wchłonie sos.

 • Photo of Kluski serowe

  Kluski serowe

  Kluski serowe

  Składniki na 4 porcje:
  - 1 l mleka Tesco Value 
  - 1 opakowanie cukru waniliowego 
  - 1 opakowanie bułki tartej
  - 300 g mąki pszennej Tesco Value 
  - 250 g  twarogu chudego Tesco Value 
  - 100 g cukru 
  - 1 cytryna

  Przygotowanie:
  Doprowadź do wrzenia mleko. Dodaj mąkę, cukier i cukier waniliowy. 
  Ciągle mieszając utwórz powłokę o grubości puddingu.  
  Gdy będzie już gotowa dodaj twaróg i skórkę z cytryny. Pozostaw do ostygnięcia.  
  Przysmaż bułkę tartą na patelni a następnie obtocz w niej kluski serowe.

 • Photo of Zupa owocowa

  Zupa owocowa

  Zupa owocowa

  Składniki na 4 porcje:
  - 1 opakowanie jogurtu z owocami leśnymi Tesco Value
  - 1 saszetka cukru waniliowego
  - 1 saszetka cukru cynamonowego 
  - 2 l mleka Tesco Value
  - 1 puszka bitej śmietany w sprayu
  - 300 g malin
  - 300 g jeżyn

  Przygotowanie: 
  Przelej jogurt do miski i dokładnie wymieszaj. Dodaj mleko i dwa rodzaje cukru. Dokładnie wymieszaj, a następnie wymieszaj z owocami. Mieszaj ostrożnie, aby owoce pozostały nienaruszone.
  Udekoruj bitą śmietaną.